دومین مسابقات هوافضای کشوری پیام نور به میزبانی دانشگاه پیام نور بوشهر

مسابقه هوافضا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان بوشهر  رییس این دانشگاه گفت: دانشگاه پیام نور استان بوشهر  میزبان دومین دوره مسابقات هوا و فضای دانشگاه پیام نور کشور شد.

دکتر محمد را بحرانی افزود: این مسابقات در دو سطح دانش آموزی و دانشجویی  و در چهارلیگ گلایدر دانش آموزی،گلایدر دانشجویی ،گلایدر آزاد و موشگ کاغذی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد : این مسابقات مختص دانشگاه پیام  نور نیست و دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور امکان حضور درمسابقات را دارند.

رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت:دومین دوره مسابقات هوا و فضای دانشگاه پیام نور به میزبانی بوشهردر بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به  سایت pnuaerocup.ir  مراجعه نمایند .

دکتر محمد رضا بحرانی افزود: اولین دوره مسابقات هوا و فضای دانشگاه پیام نور در سال گذشته در مشهد مقدس برگزار شد که دانشجویان دانشگاه پیام نور بوشهر موفق به کسب عناوین برتر این مسابقات شدند.

وی به چهار هدف عمده برگزاری این مسابقات اشاره کرد و گفت: توسعه و گسترش علم هوا و فضا در میان دانشجویان، ایجاد شور و نشاط در فضای علمی دانشگاهی، رشد توان ارائه طرح و ایده در علم هوا و فضا که بسیار دارای اهمیت است و ایجاد ارتباط میان دانشگاه و صنعت از مهمترین اهداف برگزاری این مسابقات است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *